Her 500 tl siparişlerinizde 1 Poxy Hediye
Hesap Oluştur Giriş Yap
0
Sepetim


Sepetiniz boş

Ayten yalçın Ev hanımı / Kocaeli

Yıllardır satıyor ve kullanıyorum bi. Alan bağımlısı oouyor çünkü harika ürünler çok ve pratik oluyor temizlik ürünler sayesinde ve bı ricam var poksy çok amaçlı temizlik mendili de üretmeli müşterilerin isteği talep ve istek var çıkarsa ilk ben alacağım kullanmaya:)

İlknur Güneş Ev hanımı / Nevsehir

2 yıl oldu ben bu ürünleri kullanalı hala hem kullanıyor hem satış yapıyorum .ürünler her biri birbirinden güzel deneyeceklere hepsinide denemelerini tavsiye ediyorum .

Kadriye baygın Ev hanımı / Sivas

Üç yıldır hem kullanıyorum hem satış yapıyorum ürünleri harika deneyen zaten artık vazgeçemiyor ... Zahmetsiz kolay temizlik Poxy'le çok keyifli.

SEDEF AYAR ÖĞRETMEN / KOCAELİ

Pandemi zamanında hijyen ürünleri ile başlayıp, evime başka ürün almayan bir kullanıcı olarak ürünlerin hepsini tavsiye ediyorum. Çalışan bir bayan olarak temizliği sevdiren ürünleri ürettiğiniz için teşekkür ederim. Fiyat olarak piyasaya göre kampanyalar ile gayet makul bir şekilde kullanılabilir ürünlerdir.

Hediye toptik Ciftci / Mardin

Ürünleri tek kelimeyle harika 7 yıldır bu Ürünleri kullanıyorum temizligi zahmetsiz hale getiriyor ve temizlige önem verdiği gibi bakima da önem veren POXY herseyiyle mukemel ben hem kendi isimi hem bu işi yapiyorum cok güzel kazançlar elde ediyorum iyki poxy ailesi????