Hesap Oluştur Giriş Yap
0
Sepetim


Sepetiniz boş

Kevser Yıldız Poxy gümüş seviyesi / Şehir

Benim artık bi işim var poxy sayesinde sadece dene yaşa gör

VESİLE GÜNAY Ev hanili / Şehir

3yildir kendim kullanıyorum ilk gordumde teredutte kaldım ufak Bi paket len denedim vede sonrası sürekli aldım vede buay satışına girdim kendim kullandığım memnun kaldığım için gönül rahatlığıyla satış yapa biliyorum

Merve Ayar Ev hanımı / Şehir

Öncelikle kendim kullandım daha sonra satmaya karar verdim sattığım kişiletdende çok olumlu şeyler duymak çok hoş teşekkürler poxy ??

Ebru Başkurt Ön muhasebe / Şehir

Poxy urunlerini sosyal medyadan bir sure surekli takip ettim gercekmi degilmi bastan terettud de kaldim daha sonra siparis verdim ve cok memnun kaldim 3 aydir satisini yapiyorum ve GÜMÜŞ üyelige yukseldim urunler mukemmel kazanc mukemmel herkeze tavsiye ediyorum ozellikle ev hanimlarina kesinlikle kazanc kapisi urun kendi kendini satiyo kullananlar muhakkak geri donus yapiyo dusunenler hemen POXY SATISINIDA DENEYIP KÂR INI KENDILERI GORMELERINI ISTERIM.HERKEZE HAYIRLI GUNLER ??

NAGİHAN KÖROĞLU Ev hanımı (Ve artık poxy uzman lider ??) / Şehir

POXY ÜRÜNLERİNİ 1 YILDIR KULLANIYORUM ??VE TAVSİYE EDİYORUM.POXY AİLESİNİN İÇİNDE OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM BİZ EV HANIMLARINA İŞ FIRSATI SUNDUĞU İÇİN ŞİRKET SAHİBİ ALİ BEYE SONSUZ TEŞEKKÜRLER İYKİ VARSIN POXY ZAHMETSİZ TEMİZLİĞİN TEK ADRESİ POXY ?? ??