Her 1000 tl siparişlerinizde 1 Poxy Hediye
Hesap Oluştur Giriş Yap
0
Sepetim


Sepetiniz boş

KULLANIM KOŞULLARI18 yaşından küçük kişiler www.poxymarketing.com’dan alışveriş yapamazlar.

www.poxymarketing.com’dan alışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz. Ancak çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.
www.poxymarketing.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca Www.poxymarketing.com’da geçerlidir.
Poxy Temizlik ve Kozmetik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. www.poxymarketing.com’da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.
www.poxymarketing.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. www.poxymarketing.com, fiyatı, kapsam ve özellikleri hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.
www.poxymarketing.com, kendisinin belirlediği güvenlik kriterleri ile yaptığı inceleme sonucu, siparişe konu kredi kartı ve diğer ödeme araçlarıyla ilgili sahtecilik şüphesinde siparişi iptal etme ya da sipariş sahibiyle iletişime geçerek, işlem güvenliğinin sağlanması için ek bilgiler talep etme hakkını saklı tutar. Yapılan güvenlik incelemesi sonucu elde edilen bulguları, sipariş sahibi ile paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.
www.poxymarketing.com’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, Poxy Temizlik ve Kozmetik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.
Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.
Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından “havale/EFT yaptım” butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği www.poxymarketing.com’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir.
Poxy Temizlik ve Kozmetik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. www.poxymarketing.com’da satışa sunduğu ürünün hepsinin stoğunu tutmamaktadır.
www.poxymarketing.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.